Głowica 3D Benro HD1A

Kod produktu: HD1A
Cena: 369,00 zł 369.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Popularna seria 3-kierunkowych głowic statywowych HD zapewnia bardziej precyzyjny ruch kamery i pozycjonowanie niż głowice kulowe. Seria Benro HD została udoskonalona, przebudowana i oferuje większą wszechstronność niż wcześniej. Zaszły dwie główne zmiany w ogólnym projekcie głowicy. Po pierwsze, zawiera teraz płytę szybkomocująca kompatybilną z systemem Arca-Swiss oraz naszym zabezpieczeniem Pull/Twist. Wielu fotografów posiada już zestawy statywów z głowicami kompatybilnymi z Arca-Swiss, dzięki czemu  mogą przełączać się między głowicami kulkowymi i głowicami 3D bez konieczności zmiany szybkozłączek.

Drugie ulepszenie polega na tym, że nowy projekt zawiera teraz 3 poziomice do precyzyjnego i dokładnego pozycjonowania. Skale referencyjne zostały również dodane do modeli HD2A i HD3A, dzięki czemu ustawienia można łatwo replikować. Wszystkie modele oferują zakres odchylenia bocznego od -90 ° / + 15 °, zakres pochylenia przedniego i tylnego w zakresie -35 ° / + 90 ° i pełny obrót o 360 °.

Głowica HD1A to bardzo wytrzymała, a przy tym szybka w obsłudze głowica trzy kierunkowa. Przeznaczona jest zarówno do codziennego fotografowania jak i precyzyjnych zdjęć panoramicznych.

Wykonanie z aluminium zapewnia wytrzymałość przy zachowaniu niewielkiej wagi głowicy. HD1A maksymalnie udźwignie 5 kg przy wadze 0,57 kg. W zestawie znajduje się płytka PU60.

Specyfikacja:

  • maksymalny udźwig: 5 kg
  • zakres pochylenia: -90°/+15°
  • szybkozłączka: Arca-Swiss Style (PU60)
  • waga: 0,57 kg

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium