Głowica video Manfrotto MVH500AH z płaską bazą

Kod produktu: MVH500AH
Cena: 669,00 zł 669.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

  

Głowica wideo Manfrotto 500 z płynnym ruchem i płaską bazą jest lekka i zaprojektowana przede wszystkim do pracy z korpusami HDSLR, z przesuwną płytką, która umożliwia wyważenie aparatu na głowicy. Zapewnia płynne ujęcia i precyzyjną kontrolę przy użyciu sprzętu do 5 Kg.

Głowica posiada profesjonalne wkłady nadające płynność ruchu na obu osiach - obrotu i pochylenia - zapewniają, że każdy ruch kamery jest gładki, kontrolowany i precyzyjny. To najbardziej kompaktowa głowica w udanej serii Manfrotto - Bridging Technology ™.

Wyposażona w boczny system blokowania, który umożliwia szybkie wpięcie kamery z płytką do głowicy od góry, zamiast konieczności dopasowywania i wsunięcia płytki od tyłu. System bocznej blokady sprawia również, że szybsze i łatwiejsze jest odpięcie kamery z głowicy.

Głowica ma stałą przeciwwagę, ustawioną na 2,4 Kg, ale jest w stanie utrzymać sprzęt o wadze do 5 kg. Posiada jedno złącze Easy Link 3/8'', umożliwiające montaż zewnętrznego monitora lub innego wyposażenia dodatkowego.

Płaska baza ze standardowym gwintem 3/8'' sprawia, że głowica jest przystosowana do pracy z różnym sprzętem filmowym (statyw, slider, wysięgnik czy żuraw).

Specyfikacja:

  • waga: 0,9 kg,
  • udźwig: 5 kg,
  • przeciwwaga: 2,4 kg,
  • szybkozłączka: 500Plong,
  • wysokość: 10,5 cm.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium