Kontroler Tether Tools TetherBoost Pro USB 3.0 Core

Kod produktu: TBPRO-ORG
Cena: 315,00 zł 315.00
Dostępność: wycofany z oferty
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 Zastanawiasz się, który kabel będzie pasować do Twojego aparatu? - SPRAWDŹ tutaj

TETHERING to bardzo wygodna forma pracy fotografa, chwilę po naciśnięciu spustu migawki mamy zdjęcie na monitorze komputer. Jednak na stabilną i komfortową pracę ma wpływ wiele czynników: rodzaj złącza w komputerze, jakość przewodu/połączenia, odległość pomiędzy aparatem a komputerem…

Kontroler TetherBoost Pro USB 3.0 eliminuje jeden z podstawowych problemów, a mianowicie stabilne zasilanie połączenia, które jest najczęściej powodem zrywania połączenia lub uniemożliwia połączenie aparatu z danym komputerem. Problem dotyczy popularnych marek aparatów: Nikon, Canon, Phase One, Mamiya Leaf i Pentax przy łączeniu z USB 3.0.

Wielu producentów komputerów projektując nowoczesne bardzo wydajne stacje robocze optymalizuje zarządzanie energią w taki sposób aby zminimalizować straty i zapewnić długi czas pracy na akumulatorach. Skutkuje to ograniczeniami w zasilaniu złącz USB 3.0 i właśnie przy pracy fotograficznej na długim kablu generuje to problemy ze stabilnością połączenia.

Rozwiązaniem jest kontroler TetherBoost Pro który wspiera i stabilizuje zasilanie połączenia odciążając akumulator aparatu i komputera. Adapter zapewnia stabilne połączenie do 20m od komputera przy zachowaniu maksymalnej prędkości transmisji USB 3.0.

TetherBoost Pro USB 3.0 może być używany z zasilaniem zewnętrznym lub bez niego, co pozwala na niezawodne połączenie. Podłączenie zasilania do adaptera zredukuje zużycie baterii aparatu i komputera. Zasilanie może być realizowane przez dołączony zasilacz sieciowy lub opcjonalny PowerBank.

W zestawie TetherBoost Pro znajduje się dodatkowo adapter zabezpieczający połączenie JerkStopper, skuteczne urządzenie blokujące, które chroni końcówki kabli przed frustrującymi rozłączeniami, uszkodzeniami i zagrożeniami elektrycznymi. Prosta konstrukcja typu clam-shell umożliwia zamknięcie blokady przedłużenia JerkStopper wokół każdego końca kabla TetherBoost Pro i USB 3.0, a następnie przekręć, aby bezpiecznie i bezpiecznie zablokować przewody. Blokada przedłużająca JerkStopper zawiera dwie gumowe podkładki, które zabezpieczają twoje połączenie, dodatkowo chroniąc połączenie i utrzymując kabel na miejscu.

 

Dane techniczne:

• Długość: 0.35 m

• Niebieski wskaźnik zasilania LED

• Wstecznie kompatybilny z USB 2.0 i USB 1.1

•  Prędkość przesyłu do 5Gbps

 

Zestaw zawiera:

  • kontroler TetherBoost Pro USB 3.0
  • adapter zabezpieczający połączenie JerkStopper
  • kabel USB DC - 1 m
  • zasilacz sieciowy TetherBoost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium