Obiektyw Lensbaby Composer Pro II w/Double Glass II Optic for Nikon Z

Kod produktu: LBCP2DGIINZ
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 5 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Double Glass II od Lensbaby jest nową, ulepszoną wersją najwcześniejszego i jednego z najpopularniejszych obiektywów Lensbaby w historii - Double Glass. Nowa wersja posiada zakres przysłony od f/2.5 do f/22.

Kompatybilny ze wszystkimi obiektywami Lensbaby Optic Swap, obiektyw ulepsza swojego poprzednika dzięki całkowicie metalowej konstrukcji i 12-listkowej, ręcznie regulowanej, magnetycznej przysłonie typu drop-in.

Unikalny i wszechstronny system apertury magnetycznej drop-in pomaga stworzyć oszałamiające rozmycie tła i jest dostarczany z dziewięcioma specjalnie zaprojektowanymi dyskami apertury magnetycznej drop-in. Pięcioramienna gwiazda, serce i siedem kolejnych z dziewięciu artystycznie zaprojektowanych i ukształtowanych drop-in diaphragms, stworzonych przez artystów wizualnych w społeczności Lensbaby, pomagają modyfikować nieostre obszary i dodawać teksturę do obrazu.

Optyka Lensbaby's Double Glass II jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami makro Optic Swap, w tym zestawem filtrów makro 46 mm i innymi konwerterami makro.Podczas fotografowania przy najjaśniejszym ustawieniu przysłony f/2.5, Double Glass II tworzy mały ostry punkt ostrości z rosnącym rozmyciem od tego punktu.Ten układ optyczny w połączeniu z kształtem przysłony umożliwia tworzenie obrazów, które są niemożliwe do osiągnięcia za pomocą jakiegokolwiek innego obiektywu poza układem optycznym Double Glass II.

Jest to zestaw zawierający Lensbaby Composer Pro II.


Specyfikacja:

Łopatki przesłony: 12
Długość (mm): 114.3
Mocowanie obiektywu / kamery: Nikon Z
Maksymalna przysłona: 2.5
Waga (g): 357.43

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium