Obiektyw Sigma 105 mm f/1.4 A DG HSM Canon - Wypożyczalnia

Kod produktu: WOSC105/1.4_A_DG_HSM
Cena: 179,00 zł 179.00
Dostępność: wycofany z oferty
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

PRZEJDŹ DO 
WYPOŻYCZALNI

JAK WYPOŻYCZYĆ
SPRZĘT ONLINE?

KAUCJA: 4000 ZŁ 
 179 ZŁ / DOBA
299ZŁ / 3 DNI

TREŚĆ 
UMOWY

Jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu po przetestowaniu,
cena wypożyczenia zostanie odliczona od ceny produktu.

 

Obiektyw Sigma 105 mm f/1.4 A DG HSM, to obiektyw z największą ogniskową 105 mm ze stałą przysłoną f/1.4 wśród obiektywów wywodzących się z profesjonalnej linii Art. Tak zwany "mistrz bokeh". Idealny obiektyw do fotografii portretowej.

Obiektyw skonstruowany został z 17 soczewek, które ułożone są w 12 grupach. Wśród nich znajduje się 5 elementów specjalnych - 2 soczewki SLD oraz 3 soczewki FLD, a także 1 soczewka asferyczna

Wszystkie soczewki pokryto warstwami antyrefleksyjnymi, które zapewniają możliwość fotografowania pod słońce i zabezpieczają przed powstaniem mankamentów takich jak bliki czy flary. Przednia soczewka została dodatkowo zaopatrzona w warstwy oleo- i hydrofobową, które są odporne na uciążliwe zabrudzenia i tłuste plamy.

Obecna w obiektywie 9-listkowa, zaokrąglona przysłona gwarantuje uzyskanie plastycznego tła o delikatnej gradacji. Przysłona f/1.4 pozwala na fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

Mechanizm obiektywu został wyposażony w ultradźwiękowy napęd HSM. Dzięki niemu w szybki i niemal bezgłośny sposób możemy pracować w trybie AF. Ma to szczególne znaczenie podczas filmowania. Dostępna jest także opcja manualnego doostrzania bez konieczności przechodzenia w tryb MF.

Sigma 105 mm f/1.4 dzięki uszczelnieniu newralgicznych miejsc, takich jak okolice mocowania bagnetu czy pierścienia ostrości, doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach terenowych. Bez obaw można fotografować tym obiektywem w zapylonym środowisku czy podczas opadów atmosferycznych. Mosiężny bagnet zwieńcza całą konstrukcję, gwarantując wysoką jakość wykonania i wieloletnie użytkowanie.

Obiektyw Sigma 105 mm f/1.4 A DG HSM  jest kompatybilny do urządzenia Sigma USB DOCK, które ułatwia aktualizowanie ustawień oprogramowania i umożliwia personalizację obiektywu do własnych preferencji. Obiektyw współpracuje także z konwerterem MC-11.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium