Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 (Nikon) - 5 lat gwarancji

Kod produktu: 7452
Cena: 6 199,00 zł 6199.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

 

 

Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2, to najlepszy w swojej klasie obiektyw dedykowany do lustrzanek cyfrowych. Dzięki doskonałej stabilizacji obrazu sprawdzi się jako sprzęt do fotografii reporterskiej.

Konstrukcja optyczna obiektywu zbudowana jest z 17 soczewek, które rozmieszczono w 12 grupach. Wśród nich można wyróżnić specjalne elementy optyczne - 2 soczewki XR, o wyjątkowo wysokim współczynniku załamania światła, 3 soczewki LD, wykonane ze szkła o niskiej dyspersji, 3 asferyczne soczewki GM oraz 1 soczewkę asferyczną hybrydową. Tak zaprojektowany układ optyczny odpowiedzialny jest za korygowanie aberracji chromatycznych dając znakomity obraz pozbawiony zniekształceń i cechujący się wyjątkową ostrością.

Soczewki zostały pokryte dwoma rodzajami powłok antyrefleksyjnych: BBAR oraz eBAND, które minimalizują odbicia światła i redukują efekt flary. Zawdzięczamy im możliwość fotografowania pod światło i w efekcie otrzymujemy wysokiej jakości zdjęcia, charakteryzujące się kontrastem i wspaniałą kolorystyką w całej rozpiętości kadru.

Obecna 9-listkowa, zaokrąglona przysłona o wartości f/2.8 pozwala uzyskać plastyczne rozmycie tła.

Obiektyw zaopatrzono w najnowszy podwójny system mikroprocesorów, z wbudowanymi segmentami DSP, który gwarantuje jeszcze szybszą i bardziej precyzyjną pracę w trybie AF. Minimalna odległość ustawiania ostrości wynosi 38 cm.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wpłynęło także na stabilizację obrazu VC. Dzięki tym funkcjom zabezpieczamy obraz przed niechcianymi drganiami i możemy wydłużyć czas naświetlania nawet 32-krotnie. Ma to szczególne znaczenie podczas fotografowania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. W efekcie otrzymujemy nieporuszone, ostre zdjęcia fotografując z tzw. ręki. 

Obiektyw sprawdzi się w trudniejszych warunkach terenowych. Za sprawą licznych uszczelnień obudowy obiektyw jest solidnie zabezpieczony przed pyłami, wilgocią czy opadami atmosferycznymi.

Dodatkowo pierwszą soczewkę zaopatrzono w powłokę fluorową. Wykazuje ona właściwości hydrofobowe, co sprawia, że soczewka odporna jest na osadzanie się kropli wody. Powłoka zapobiega również utrzymywaniu się tłustych plam czy odcisków palców, dzięki czemu łatwiej jest zadbać o czystość soczewki.

Obiektyw Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 współpracuje ze stacją Tamron TAP-in Konsole. Urządzenie umożliwia personalizację sprzętu do własnych preferencji i ułatwia aktualizowanie oprogramowania.

Specyfikacja:

  • pole widzenia: 84,04° - 34,21°
  • minimalna odległość ostrzenia: 0,38 m
  • rozmiar filtra: 82 mm
  • wymiary: 111 x 88.4 mm
  • waga: 905 g
  • autofokus: tak
  • stabilizacja: tak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium