Obiektyw Venus Optics Laowa 105 mm f/2 Smooth Trans Focus Nikon F

Kod produktu: VO1314
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
Dostępność: niedostępny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Obiektyw Venus Optics Laowa 105 mm f/2 Smooth Trans Focus, to teleobiektyw, charakteryzujący się wysokimi parametrami optycznymi. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji STF (Smooth Trans Focus) obiektyw ten, określany przez producenta mianem Bokeh Dreamer, jest idealnym narzędziem stworzonym do fotografii portretowej. 

Konstrukcja optyczna obiektywu zbudowana została z 11 soczewek, które ułożono w 8 grupach. Wśród nich możemy wyróżnić liczne specjalne elementy optyczne - 1 soczewkę wykonaną ze szkła o wysokim współczynniku refrakcji3 soczewki o właściwościach niskodyspersyjnych oraz 1 soczewkę apodyzyjną - APD, która stanowi składową konstrukcji STF i wpływa na powstawanie wyjątkowego efektu bokeh. Tak zaawansowany układ optyczny odpowiada za korygowanie aberracji chromatycznych, co w efekcie pozwala uzyskać doskonały obraz, który jest pozbawiony zniekształceń optycznych i cechuje się niezwykłą ostrością.

Obiektyw posiada aż dwie przysłony. Pierwsza z nich - 14-listkowa przysłona, która w połączeniu z właściwościami soczewki APD odpowiada za delikatne i plastyczne rozmycie drugiego planu. Dodatkowo jej bezstopniowy tryb pracy przyda się podczas filmowania. Druga - 8-listkowa przysłona odpowiedzialna jest za kontrolę głębi ostrości. Jasność przysłony wynosi f/2.

Pierścień ostrości działa w płynny i precyzyjny sposób, wpływając tym samym na duży komfort pracy. Minimalna odległość ogniskowania wynosi 90 cm.

Całość zamknięto w solidnej, metalowej obudowie, co jest gwarantem wytrzymałości i wieloletniego użytkowania.

Specyfikacja:

  • pole widzenia: 23,1°
  • minimalna odległość ostrzenia: 0,9 m
  • rozmiar filtra: 67 mm
  • wymiary: 98.9 x 76 mm
  • waga: 745 g
  • autofokus: nie
  • stabilizacja: nie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium