Rogue Filtr do balansowania bieli ExpoDisc v3 77 mm

Kod produktu: ExpoD3-77
Cena: 319,00 zł 319.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

ExpoDisc V3 Professional White Balance Filter - jeden z najszybszych i najdokładniejszych narzędzi do balansu bieli dostępnych na rynku.


 

 

Nowy ExpoDisc V3 Professional White Balance Filter już jest!  ExpoDisc V3 z poszerzonym spektrum balansu bieli pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. Nowe materiały dyfuzyjne działają lepiej w całym spektrum widzialnym (380 –700 nm), podczas rejestracji obrazów w chłodnym lub ciepłym świetle. Nowe materiały poprawiają także działanie przy fotografowaniu w świetle bliskim podczerwieni (700 –2200 nm) i pozwalają ExpoDisc V3 na ustawienie balansu bieli podczas fotografowania przy użyciu aparatu o większej wrażliwości na podczerwień.

ExpoDisc V3 jest cieńszy niż ExpoDisc 2.0. Łatwo go przytrzymać nad obiektywami o średnicy 82 mm lub mniejszej.Zawiera nowe mocowanie typu bagnetowego, które pozwala szybko przymocować i zdjąć go z obiektywu za pomocą dołączonego adaptera pierścienia mocującego. Dodatkowe pierścienie mocujące można zakupić dla innych rozmiarów obiektywów.

Dzięki ExpoDisc oszczędzisz czas w edycji, ponieważ można go użyć z poziomu ustawień balansu bieli Twojego aparatu. To wyjątkowe narzędzie do ustawień balansu bieli wykorzystasz podczas fotografowania w JPEG lub w RAW jako funkcja „własny” balans bieli lub„według wzorca”. To duża oszczędność czasu w porównaniu z edycją zdjęć w post produkcji, ponieważ każde zdjęcie będzie miało neutralny, zmierzony balans bieli, bez konieczności dostosowywania suwaków w oprogramowaniu. Możesz także użyć tego produktu do filmowania (gdzie ustawienie balansu bieli może trwać jeszcze dłużej), po prostu użyj zwykłej procedury kalibracji punktu bieli, aby zastosować własny balans bieli w swoim materiale wideo.

ExpoDisc V3 służy również do ustawień ekspozycji. Profil transmisji światła skorygowano do wartości 14,5%. Jest zgodny z większością cyfrowych mierników światła i dostarczy poprawny histogram na współczesnych aparatach cyfrowych.

Kluczowe cechy:

  • Oszczędność czasu na edycji zdjęć i wideo, ponieważ ExpoDisc można użyć z poziomu ustawień własnego balansu bieli aparatu.
  • Nowe materiały dyfuzyjne zapewniają szersze pole wykorzystania dzięki spektrum balansu bieli (380 nm –700 nm).
  • Bardziej wycentrowany histogram w aparacie, dzięki dostosowaniu profilu transmisji światła do specyfiki większości światłomierzy cyfrowych z nowoczesnych aparatów.
  • Nowe mocowanie bagnetowe umożliwia szybki montaż i demontaż za pomocą dołączonego pierścienia mocującego ExpoDisc V3.

 

Zawartość ExpoDisc V3:

  • Profesjonalny filtr do balansu bieli ExpoDisc V3
  • Pierścień montażowy ExpoDisc V3
  • Etui do przechowywania
  • Pasek na szyję
  • Karta certyfikacji
  • Instrukcje drukowane (angielski); inne języki można pobrać ze strony expodisc.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium