Zestaw bezprzewodowy audio 7Ryms iRay DW30

Kod produktu: IRAYDW30B
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Zestaw bezprzewodowy audio 7Ryms iRay DW30


 

 

iRay DW30 to bezprzewodowy system mikrofonowy marki 7Ryms przeznaczony do pracy z urządzeniami wyposażonymi w port mini jack 3,5 mm – aparatami fotograficznymi, kamerami video, rejestratorami dźwięku, smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi. W komplecie znajdują się dwa kable – 3-pinowy TRS oraz 4-pinowy TRRS. Umożliwia to podpięcie mikrofonów zarówno do urządzeń posiadających dwa oddzielne porty: mikrofonowy i słuchawkowy, jak i port łączony w standardzie mini jack.

Zestaw składa się z odbiornika i dwóch nadajników wyposażonych we wbudowane mikrofony, a także dwóch mikrofonów krawatowych na krótkim kablu. Nadajniki mogą być wpięte w kołnierzyk koszuli albo zamontowane na pasku z podłączonymi do nich mniejszymi i dyskretniejszymi mikrofonami krawatowymi. Urządzenia komunikują się ze sobą radiowo na częstotliwości 2,4 GHz na odległość do 100 m (w zależności od przeszkód terenowych). Dzięki minimalnej latencji wynoszącej <20 ms oraz inteligentnemu systemowi redukcji szumów iRay DW30 gwarantuje wysokiej jakości, płynny i czysty dźwięk.

Dwukanałowy odbiornik umożliwia niezależną kontrolę obydwu nadajników – możliwa jest 12-stopniowa skala regulacji głośności oddzielnie dla kanału A i B. Gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm pozwala na prowadzenie odsłuchu w czasie rzeczywistym. Odbiornik może rejestrować dźwięk mono i stereo oraz działać w trybie Safe, rejestrując zapasową ścieżkę -6 dB. Szczególnie użyteczną funkcją jest możliwość zapisywania aż 8 Gb materiału na wewnętrznej pamięci odbiornika, co odpowiada nagraniom trwającym około 24 godzin. Zapisane pliki mogą być przeniesione na komputer przez USB. Należy jednak pamiętać, że zapis w pamięci wbudowanej będzie niższej jakości niż ścieżka rejestrowana przez aparat czy kamerę.

Dzięki dużym wyświetlaczom LCD obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna. Nadajniki i odbiornik posiadają wbudowane akumulatory o pojemności 330 mAh. Czas pracy urządzeń wynosi około 4,5 godziny dla nadajników i około 6 godzin dla odbiornika. Mikroporty są przechowywane i jednocześnie ładowane w dołączonej do zestawu stacji dokującej. Pojemność stacji to 3000 mAh. W zestawie otrzymujemy także rozgałęziony przewód zakończony z jednej strony trzema portami USB-C, a z drugiej – klasycznym portem USB-A. Służy on do ładowania urządzeń. Kabel USB-C w kolorze pomarańczowym pozwala także na połączenie odbiornika z komputerem czy laptopem.

 

Cechy:

Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Dwa rodzaje mikrofonów w nadajniku: wbudowany dookólny lub krawatowy
Komunikacja radiowa 2,4 GHz do 100 m
Kompatybilność z urządzeniami z portem mini jack 3,5 mm
Kabel mini jack 3,5 mm TRS – do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów dźwięku
Kabel mini jack 3,5 mm TRRS – do smartfonów i tabletów
Możliwość podłączenia odbiornika do komputera ze złączem USB
12-stopniowa regulacja czułości dla kanałów A i B
Inteligentny system redukcji szumów
Funkcja wyciszenia mikrofonów (w nadajnikach)
Gniazdo słuchawkowe (w odbiorniku)
Wbudowane akumulatory 330 mAh 3,7 V
Czas pracy – 4,5 h dla nadajników, 6 h dla odbiornika
Ładowanie w stacji dokującej lub przez port USB
Kompaktowe wymiary – 45 × 45 × 22 mm

 

W zestawie:

2 × nadajnik TX
1 × odbiornik RX
2 × mikrofon krawatowy z gąbką
2 × osłona przeciwwietrzna deadcat (do mikrofonów wbudowanych)
Kabel mini jack 3,5 mm TRS-TRS
Kabel mini jack 3,5 mm TRS-TRRS
Stacja ładująca
Kabel 3 × USB-C do USB-A

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium