Karty pamięci, czytniki

Karty pamięci i czytniki do aparatów fotograficznych 

Karta pamięci to podstawowy element, który powinien znaleźć się w każdym zestawie fotograficznym. Umożliwia ona szybki zapis obrazów w pełnej rozdzielczości. Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje różne rodzaje kart pamięci, wśród nich można znaleźć niezwykle popularne SD, microSD oraz CF. Kiedy wybieramy odpowiednią kartę musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Liczy się bowiem nie tylko znana marka, ale przede wszystkim pojemność, prędkość zapisu czy odczyt karty. Najpopularniejszym wyborem są standardowe karty SD. Wśród takich kart pamięci wyróżniamy klasy prędkości odczytu UHS-I, które zapewniają odczyt do 104 MB/s, oraz UHS-II sięgające 312 MB/s. Kolejnym istotnym parametrem karty tego typu jest klasa prędkości zapisu, co oznaczane jest przez producentów za pomocą liczb 4 i 10. Klasa 4 informuje nas o tym, że prędkość zapisu nie będzie wolniejsza niż 4 MB/s. Natomiast klasa 10 zapewnia nas, że zapis nie spadnie poniżej 10 MB/s. Innym, nieco mniej, ale nadal popularnym rozwiązaniem są karty CF, które wykorzystuje się w profesjonalnych lustrzankach. Wybierając kartę pamięci CF należy również zwrócić uwagę na właściwości, jakie dotyczą prędkości zapisu oraz odczyt danych. Oferujemy karty dwóch flagowych i cenionych producentów: SanDisk i Lexar

Czytnik i karta pamięci do aparatu - szeroki wybór

Pojemność karty pamięci jest dostosowany do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni model i twórz niezapomniane sesje zdjęciowe i fotografie. Zawód czy hobby? To bez znaczenia, ponieważ każda osoba wyposażona w profesjonalny aparat chce, aby jego zdjęcia były nietuzinkowe i wyjątkowe. Czytnik i karta pamięci do aparatu to podstawowe elementy wyposażenia dla sprzętu fotograficznego. Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i zamów niezbędne elementy w celu zwiększenia pamięci aparatu. 

Karty pamięci, czytniki kart pamięci - niezbędne akcesoria każdego fotografa

W naszej ofercie produktowej znajdziesz karty pamięci zaprojektowane z myślą o najnowszej generacji high-endowych urządzeń do filmowania. Karty pamięci zapewniają pełną funkcjonalność i wydajność w dzisiejszych wysokiej klasy rejestratorach obrazu i dźwięku. Każdy rodzaj urządzenia ma inne wymagania co do zastosowania typów kart pamięci. Dlatego w naszej ofercie udostępniamy karty różnej pojemności, do wyboru, 64GB, 80GB, 256 GB, 512GB, 1TB, 2TB, 4TB i wiele innych. Karty pamięci dostępne w ofercie naszego sklepu to możliwie najlepszy wybór dla profesjonalnych fotografów oraz wideofilmowców. Zarówno karty pamięci jak i czytniki kart pamięci z maksymalną prędkością transmisji tylko znanych producentów: Angelbird, Delkin Devices, Sandisk, Xtorm. Jeśli chcesz skompletować akcesoria fotograficzne na pewno przydatne będą również czytniki kart pamięci, które wykorzystują technologię USB 3.0.

Karty pamięci do aparatu - bezpieczne przechowywanie zdjęć

Karty pamięci to podstawowy nośnik danych, na którym można w prosty sposób przechowywać zapisane zdjęcia i filmy, umożliwiając łatwe przenoszenie, a przy tym przechowywanie i dostęp do tych plików. Bez wątpienia stanowią jeden z podstawowym elementów wyposażenia aparatów. Chcąc zapewnić sobie bezpieczne przechowywanie zdjęć powinniśmy mieć na uwadze kilka ważnych aspektów, duże znaczenie ma pojemność karty i jej kompatybilność. Karty pamięci są dostępne w naszej ofercie sprzedażowej w różnych pojemnościach, co umożliwia wybór odpowiedniej wielkości w zależności od potrzeb. Nie musimy martwić się o przechowywanie zdjęć czy długich filmów wysokiej rozdzielczości. Dużą zaletą kart pamięci jest ich kompatybilność. Można je wybrać niezależnie od posiadanego modelu aparatu, co więcej są w pełni kompatybilne z innymi urządzeniami. Jeśli zajdzie konieczność przechowywane zdjęcia możemy przenieść na komputer smartfona czy tablet. Zarówno przechowywanie jak i przenoszenie danych nie jest skomplikowane. Istotne jest aby zadbać o ochronę naszych cennych plików (zdjęć i filmów) przed przypadkowym skasowaniem lub utratą danych. W tym przypadku warto wybierać karty pamięci, które są solidnie wykonane, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają funkcje zabezpieczające (przed utratą danych).


Zobacz także: aparaty fotograficzneobiektywy fotograficznefiltry fotograficznekarty pamięci do aparatów, fotografia podwodna.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium