Czasza LED GlareOne Fresnel Kit

Kod produktu: SSFRESNEL
Cena: 369,00 zł 369.00
Dostępność: dostępny
Termin: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Kompaktowa nasadka soczewkowa do lamp LED.


 

Soczewka

GlareOne LED Fresnel jest modyfikatorem światła wyposażonym w matrycę mikrosoczewkową wykonaną ze szkła akrylowego, która została zaprojektowana w taki sposób, by dawać efekt zbliżony do soczewki typu Fresnel. Wykorzystanie mikrosoczewek powoduje, że LED Fresnel jest znacznie lżejszy i bardziej kompaktowy niż tradycyjne Fresnele a ponadto jest zoptymalizowany pod kątem płaskich źródeł światła, jakie są stosowane w lampach LED z mocowaniem Bowens. 

Światło

LED Fresnel pozwala na regulację kąta wiązki światła w zakresie od 10° do 40° co pozwala na kierowanie światła tam, gdzie jest ono potrzebne, niezależnie od tego czy oświetlane jest tło, czy obiekt sesji. Ogromną zaletą zastosowania LED Fresnel będzie to, że w przeciwieństwie do czasz, które jedynie kierunkują światło płynące z lampy, LED Fresnel pozwala je skupiać, a co za tym idzie nawet sześciokrotnie podnieść jego natężenie. Może to być przydatne np. gdy lampa jest ustawiona daleko od planu zdjęciowego. 

Kolory

LED Fresnel dostarczany jest w komplecie z zestawem filtrów barwnych, w skład którego wchodzą następujące filtry: czerwony, niebieski, żółty, zielony, a także biały filtr dyfuzyjny, który może zostać użyty do dodatkowego rozproszenia światła biegnącego z modyfikatora. 

Cechy produktu:

  • Zaprojektowany z myślą o lampach LED
  • Daje 6x większe natężenie światła
  • Konstrukcja wykorzystująca matrycę mikrosoczewkową o średnicy 11,5 cm
  • Ma regulację kąta wiązki światła w zakresie od 10° do 40° w skokach co 10°
  • Wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i bardzo niską masą
  • Dostarczany w zestawie z 5 magnetycznie mocowanymi filtrami
  • Wyposażony w mocowanie do lamp typu Bowens

UWAGA

  • Podczas używania GlareOne LED Fresnel zalecane jest zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ obudowa nasadki i sama soczewka mogą się podczas pracy znacznie nagrzewać.
  •  GlareOne LED Fresnel nie może być używany z lampami LED o mocy większej niż 200 W.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium