Blenda na ramie 5w1 GlareOne Reflector 60 x 60 cm

Kod produktu: SBSPAN60X60
Cena: 349,00 zł 349.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 3 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

GlareOne Reflector 60x60 to blenda na sztywnej ramie typu 5w1, która jest niezbędnym narzędziem w pracy fotografa i filmowca. Dzięki niej można uczynić światło słoneczne lub płynące z lamp  łagodniejszym, odbić je lub stłumić gdy zachodzi taka potrzeba.

Blendy na sztywnych ramach, w przeciwieństwie do swoich składanych odpowiedników, pozwalają na komfortową pracę ze światłem nie tylko w studiu, ale też w plenerze. Stelaż wykonany z rur aluminiowych i łączony elementami ze stali powoduje, że podmuchy wiatru nie deformują kształtu blendy. To sprawia, że skierowanie odbitego światła w konkretne miejsce jest znacznie prostsze. Łatwiej jest też umieścić blendę na statywie i podnieść ją wysoko ponad głowę.

GlareOne Reflector wyposażony jest w pięć ekranów:

 1. Ekran biały - wypełnia cienie dając delikatne i rozproszone światło odbite. Jest neutralny kolorystycznie.
 2. Ekran srebrny - daje mocne odbicie światła i więcej kontrastu w stosunku do ekranu białego. Jest neutralny kolorystycznie.
 3. Ekran złoty - daje sporo światła i podbija kontrast podobnie jak ekran srebrny, ale w porównaniu do niego mocno ociepla odbite światło.
 4. Ekran czarny - w przeciwieństwie do innych ekranów służy nie do odbijania światła, ale do jego wytłumienia, co powoduje pogłębienie się cieni. Jest neutralny kolorystycznie.
 5. Ekran dyfuzyjny - jest to biały materiał, który przepuszcza światło i bardzo mocno je rozprasza. Pozwala na zmianę światła ostrego w miękkie. Jest neutralny kolorystycznie.

Konstrukcja

Blenda GlareOne Reflector oparta jest na ramie, która nie tylko daje sztywność, ale jest też zaprojektowana w taki sposób, aby jej rozkładanie i składanie była szybkie i łatwe. Jej elementy są ze sobą na stałe połączone za pomocą zawiasów i blokad, dzięki którym stelaż daje się rozłożyć w mgnieniu oka. Nie trzeba używać dodatkowych narzędzi lub montować poszczególnych elementów ze sobą a to pozwala oszczędzić sporo czasu. Ekrany doczepiane są do konstrukcji ramy za pomocą rzepów lub gumowych naciągów. Po zmontowaniu blendę można osadzić na statywie za pomocą dwukierunkowej głowicy (dostarczanej w zestawie), która ma standardowy uchwyt statywowy ⅝” i pozwala na regulację kąta pochylenia. Całość pakuje się do pokrowca, który ułatwia przenoszenie blendy oraz jej przechowywanie. 

Cechy produktu:

 • Pozwala zmienić silne źródła światła w miękkie i rozproszone.
 • Daje możliwość odbicia światła i skierowania go tam, gdzie jest to potrzebne.
 • Może służyć jako zastawka blokująca światło.
 • Jest wyposażona w zestaw 5 ekranów (srebrny, złoty, biały, czarny, dyfuzyjny).
 • Nadaje się do pracy w studio fotograficznym, filmowym i plenerze.
 • Dzięki sztywnej ramie zapewnia precyzyjną kontrolę nad światłem.
 • Rama jest prosta w montażu, lekka i mała po złożeniu.
 • Nie składa się pod wpływem podmuchów wiatru.
 • Konstrukcja ramy jest  wykonana z aluminium i stali.
 • Można regulować kąt pochylenia blendy dzięki dołączonej głowicy.
 • Dostarczana w zestawie z poręcznym pokrowcem transportowym

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium