Zestaw bezprzewodowy audio Boya BY-XM6-S4

Kod produktu: BY-XM6-S4
Cena: 1 190,00 zł 1190.00
Dostępność: dostępny
Termin: do 5 dni
ilość
-
+
szt.
Oblicz raty i leasing
Złóż zamówienie przez telefon

Opis

Zestaw bezprzewodowy audio
Boya BY-XM6-S4


 

BOYA BY-XM6-S4 to dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych 2,4 GHz, który składa się z dwóch nadajników i jednego odbiornika. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk do urządzeń Apple iOS z portami Lightning. Idealny do vlogowania, tworzenia treści, streamingu na żywo, wywiadu, nagrywania itp.

Technologia 2,4 GHz zapewnia wysokiej jakości dźwięk BY-XM6-S4 wytwarza wysokiej jakości, profesjonalny dźwięk dzięki dokładnemu odtwarzaniu tonów w całej częstotliwości cyfrowej 2,4 GHz. System unika zakłóceń pochodzących z telewizji i fal radiowych dzięki pracy w paśmie częstotliwości 2,4 GHz, które transmituje stabilne i wolne od zakłóceń sygnały o zasięgu do 100 m. Dzięki większej odległości działania i żywotności akumulatorów do 7 godzin, użytkownicy mogą wykonywać szersze i bardziej rozległe ujęcia bez obawy o brak zasilania i mają możliwość fotografowania przez cały dzień na jednym ładowaniu.

Do urządzeń Apple iOS z portem Lightning Odbiornik (RXD) zestawu BY-XM6-S4 jest przeznaczony do urządzeń z systemem iOS z portem Lightning. Nadajnik może być podłączony automatycznie po włączeniu zasilania i podłączeniu do urządzenia. Nie są potrzebne żadne dodatkowe kable, aplikacje czy Bluetooth, wystarczy podłączyć i zacząć działać. Funkcja z wyjściem słuchawkowym 3,5 mm na odbiorniku, pozwala monitorować nagranie w czasie rzeczywistym, aby zapewnić, że brzmisz świetnie za każdym razem. Odbiornik posiada również możliwość wyboru ustawienia wyjścia mono/stereo, co pozwala na wyodrębnienie dialogów każdej osoby i dostosowanie każdego poziomu indywidualnie w postprodukcji.

Niesamowity mikrofon bezprzewodowy Dzięki żywemu i czytelnemu wyświetlaczowi OLED na nadajniku i odbiorniku, użytkownicy mogą precyzyjnie regulować transmisję sygnału. Nadajnik ma wbudowany mikrofon dookólny, więc użytkownicy mogą przypiąć nadajnik do paska, aby odbierać dźwięki, a także podłączyć mikrofon krawatowy do gniazda wejściowego MIC IN nadajnika w celu przechwytywania dźwięku. Seria BY-XM6 jest dostarczana z kompletem akcesoriów w każdym opakowaniu, takich jak mikrofon krawatowy i kable do ładowania, co jest opłacalnym wyborem.

BY-XM6 S4 Ultrakompaktowy dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych 2,4 GHz

Dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych do nagrywania dla 2 osób, który zapewnia wysoką jakość dźwięku
Zaawansowana technologia transmisji sygnału 2,4 GHz zapewnia stabilny sygnał o zasięgu do 100 m bez przeszkód
Nie potrzeba dodatkowych aplikacji ani kabli, mikrofon może być podłączony automatycznie po włączeniu zasilania i podłączeniu do urządzenia
Nadajniki obsługują do 7 h czasu pracy i posiadają czytelny, żywy i informacyjny wyświetlacz OLED
Odbiornik posiada ustawienia wyjścia mono/stereo, wyjście słuchawkowe i pasuje do portu Lightning w iPhone'ach i iPad’ach
W zestawie z dookólnymi mikrofonami krawatowymi i innymi kompletnymi akcesoriami, jest to opłacalny wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium