Lampa błyskowa Profoto B1X To-Go Kit 500 AirTTL
Opis
Lampa Profoto B1X To-Go Kit 500 AirTTL
Lampa błyskowa Profoto B1X To-Go 500 AirTTL, to mobilna, bezprzewodowa lampa błyskowa. Została zaprojektowana z myślą o sesjach plenerowych.
Lampa dysponuje mocą sięgającą 500 Ws. Zasilana jest przy pomocy akumulatorów. Bezprzewodowe zasilanie sprawia, że lampę można wykorzystać w dowolnym miejscu. Co więcej lampa posiada niewielki i lekki system OCF Light Shaping Tools, który oferuje maksymalną mobilności i komfort użytkowania.
Profoto B1X została zaopatrzona w automatykę TTL. Takie rozwiązanie umożliwia oświetlenie sceny w nawet najbardziej wymagających warunkach. Obecny tryb HSS daje możliwość kontrolowania i kształtowania światła nawet w środku dnia. Urządzenie jest szybkie w konfiguracji i obsłudze, co pozwala zaoszczędzić więcej czasu i przeznaczyć go na fotografowanie.
Specyfikacja:
Fotografuj w trybie AirTTL lub manualnym i łącz się z pozostałymi lampami AirTTL
Zaprojektowana bez kabli z bezprzewodowym wyzwalaniem daje Tobie swobodę pracy
10 razy mocniejsza niż przeciętna lampa reporterska, z mocą 500 Ws i 9-cioma przysłonami regulacji mocy z dokładnością co do 1/10 wartości przysłony
Litowo-jonowa bateria, którą łatwo wymienisz i szybko naładujesz pozwala na 325 błysków z maksymalną mocą i tysiące na mniejszej mocy
Lampa wykonuje do 20 błysków na sekundę, z czasami błysku do 1/19000 s i krótkim czasem ponownego ładowania 0.05-1.9 s
Kontroluj światło zastane z trybem HSS i twórz ostre ujęcia bez rozmycia ruchu przy migawce do 1/8000 s
Lampa może być zdalnie kontrolowana z odległości nawet do 300 m przy pomocy jednego z transmiterów Air Remote
Mocna i regulowana lampa pilotująca LED czyni ustawianie światła wygodnym i może też być z łatwością blendowana ze światłem naturalnym w sytuacjach słabszego oświetlenia
Zapewnia świetną kontrolę i jakość światła dzięki wbudowanemu w głowicę reflektorowi
Prosty i intuicyjny interfejs z dużym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości
Kompatybilny z przenośnymi i lekkimi modyfikatorami OCF oraz ponad 120 innymi modyfikatorami Profoto